BİDEV Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hasan Arat'ın Yeni Yıl Mesajı

Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hasan Arat yeni yıl mesajı yayımladı.

Değerli BİDEV Mütevelli Heyeti Üyelerimiz,
Vakfımız 26 Aralık'ta birinci yaşını tamamladı. Topluma ve basketbolumuza sürdürülebilir kurum kimliği oluşturmak için güzel başlangıçların olduğu bir yıl yaşadık. Öncelikle Nisan ayında TEGV ile hayata geçireceğimiz ilk projemizi imzaladık. Haziran ayında 1. Olağan Genel Kurul Toplantımız için Swissotel Bosphorus İstanbul Oteli’nde buluştuk ve Ekim ayında Eskişehir’de gerçekleştirdiğimiz geniş kapsamlı ilk toplantımız ile Vakfımızın geleceğine yön verecek komiteleri oluşturduk. 2. genel kurulumuz 30 Kasım'da BİDEV genel merkezinde, zoom üzerinden ve kısıtlı fiziki katılım ile gerçekleştirdik. BİDEV Mütevelli Heyeti Üye katılımları artarak Vakfımız daha da büyük bir aile oldu. Yıl içinde de maalesef hem ülke olarak devam eden Covid 19 ile mücadele edip hem de basketbol camiası olarak birbirinden değerleri isimleri kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşadık. 2022 yılının ülkemiz ve basketbol camiası için güzel geçmesini gönülden arzu ederiz. 
Yeni yılda BİDEV ailesi olarak yeni projelerin oluşturulma çalışmaları ve planlanan projelerin hayata geçirilmesinin heyecanını şimdiden yaşamaya başladık.
Şahsım ve BİDEV Yönetim Kurulu adına bizlere olan güven ve desteğinize teşekkür eder, yeni yılın size, sevdiklerinize ve ülkemize sağlık, huzur ve başarılar getirmesini temenni ederim.
 
Saygılarımla,
 
Hasan Arat
BİDEV
Yönetim Kurulu Başkanı